SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 5/16'' X 2-1/2'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 5/16'' X 2-1/2'' SCREW ONLY
| Diameter | 5/16" |
| Diameter in mm | 7.94mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 2-1/2" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 5/16" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZC080250SO
SKU: SHXG8ZC080250SO
Product Code: SHXG8ZC080250SO
SKU: SHXG8ZC080250SO
All Stores Availability:
41 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$5,761.58 Per 100
Ex Tax: $5,237.80
Box Quantity: 150Ex Tax: $5,237.80
Qty:
- OR -



