SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 5/16'' X 3-1/2'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 5/16'' X 3-1/2'' SCREW ONLY
| Diameter | 5/16" |
| Diameter in mm | 7.94mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 3-1/2" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 5/16" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZC080350SO
SKU: SHXG8ZC080350SO
Product Code: SHXG8ZC080350SO
SKU: SHXG8ZC080350SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$8,991.57 Per 100
Ex Tax: $8,174.15
Box Quantity: 50Ex Tax: $8,174.15
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 50



