SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 5/16'' X 5/8'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 5/16'' X 5/8'' SCREW ONLY
| Diameter | 5/16" |
| Diameter in mm | 7.94mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 5/8" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 5/16" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZC080063SO
SKU: 453072
Product Code: SHXG8ZC080063SO
SKU: 453072
All Stores Availability:
6 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$791.90 Per 100
Ex Tax: $719.91
Box Quantity: 100Ex Tax: $719.91
Qty:
- OR -



