SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 5/8'' X 2-1/2'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 5/8'' X 2-1/2'' SCREW ONLY
| Diameter | 5/8" |
| Diameter in mm | 15.88mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 2-1/2" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 5/8" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZC160250SO
SKU: SHXG8ZC160250SO
Product Code: SHXG8ZC160250SO
SKU: SHXG8ZC160250SO
All Stores Availability:
25 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$13,400.05 Per 100
Ex Tax: $12,181.86
Box Quantity: 25Ex Tax: $12,181.86
Qty:
- OR -



