SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 5/8'' X 2 SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 5/8'' X 2 SCREW ONLY
| Diameter | 5/8" |
| Diameter in mm | 15.88mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 2" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 5/8" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZC160200SO
SKU: 453432
Product Code: SHXG8ZC160200SO
SKU: 453432
All Stores Availability:
1488 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$3,839.84 Per 100
Ex Tax: $3,490.76
Box Quantity: 25Ex Tax: $3,490.76
Qty:
- OR -



.jpg)