SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 5/8'' X 4-1/2'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 5/8'' X 4-1/2'' SCREW ONLY
| Diameter | 5/8" |
| Diameter in mm | 15.88mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 4-1/2" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 5/8" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZC160450SO
SKU: SHXG8ZC160450SO
Product Code: SHXG8ZC160450SO
SKU: SHXG8ZC160450SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$22,566.20 Per 100
Ex Tax: $20,514.73
Box Quantity: 15Ex Tax: $20,514.73
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 15



