SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 5/8'' X 4'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 5/8'' X 4'' SCREW ONLY
| Diameter | 5/8" |
| Diameter in mm | 15.88mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 4" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 5/8" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZC160400SO
SKU: SHXG8ZC160400SO
Product Code: SHXG8ZC160400SO
SKU: SHXG8ZC160400SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$19,729.06 Per 100
Ex Tax: $17,935.51
Box Quantity: 25Ex Tax: $17,935.51
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 25



