SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 7/16'' X 1-3/8'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 7/16'' X 1-3/8'' SCREW ONLY
| Diameter | 7/16" |
| Diameter in mm | 11.11mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 1-3/8" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 7/16" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZC110138SO
SKU: 453221
Product Code: SHXG8ZC110138SO
SKU: 453221
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$2,546.58 Per 100
Ex Tax: $2,315.07
Box Quantity: 50Ex Tax: $2,315.07
Qty:
- OR -



