SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 7/8'' X 2-3/4'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 7/8'' X 2-3/4'' SCREW ONLY
| Diameter | 7/8" |
| Diameter in mm | 22.23mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 2-3/4" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 7/8" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZC220275SO
SKU: 453586
Product Code: SHXG8ZC220275SO
SKU: 453586
All Stores Availability:
19 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$13,329.60 Per 100
Ex Tax: $12,117.82
Box Quantity: 15Ex Tax: $12,117.82
Qty:
- OR -



