SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 7/8'' X 5'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 7/8'' X 5'' SCREW ONLY
| Diameter | 7/8" |
| Diameter in mm | 22.23mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 5" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 7/8" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZC220500SO
SKU: SHXG8ZC220500SO
Product Code: SHXG8ZC220500SO
SKU: SHXG8ZC220500SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$81,709.72 Per 100
Ex Tax: $74,281.56
Box Quantity: 10Ex Tax: $74,281.56
Qty:
- OR -



