SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 7/8'' X 6'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 7/8'' X 6'' SCREW ONLY
| Diameter | 7/8" |
| Diameter in mm | 22.23mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 6" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 7/8" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZC220600SO
SKU: SHXG8ZC220600SO
Product Code: SHXG8ZC220600SO
SKU: SHXG8ZC220600SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$101,264.19 Per 100
Ex Tax: $92,058.35
Box Quantity: 10Ex Tax: $92,058.35
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 10



