SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 9/16'' X 1-1/2'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 9/16'' X 1-1/2'' SCREW ONLY
| Diameter | 9/16" |
| Diameter in mm | 14.29mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 1-1/2" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 9/16" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZC140150SO
SKU: 453374
Product Code: SHXG8ZC140150SO
SKU: 453374
All Stores Availability:
363 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$4,085.96 Per 100
Ex Tax: $3,714.51
Box Quantity: 25Ex Tax: $3,714.51
Qty:
- OR -



