SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 9/16'' X 3-1/2'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNC 9/16'' X 3-1/2'' SCREW ONLY
| Diameter | 9/16" |
| Diameter in mm | 14.29mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 3-1/2" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 9/16" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZC140350SO
SKU: SHXG8ZC140350SO
Product Code: SHXG8ZC140350SO
SKU: SHXG8ZC140350SO
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$18,899.74 Per 100
Ex Tax: $17,181.58
Box Quantity: 25Ex Tax: $17,181.58
Qty:
- OR -



