SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 1/2'' X 1-3/4'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 1/2'' X 1-3/4'' SCREW ONLY
| Diameter | 1/2" |
| Diameter in mm | 12.70mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 1-1/8" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 1/2" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZF120175SO
SKU: 453340
Product Code: SHXG8ZF120175SO
SKU: 453340
All Stores Availability:
84 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$2,416.87 Per 100
Ex Tax: $2,197.15
Box Quantity: 50Ex Tax: $2,197.15
Qty:
- OR -



