SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 1/2'' X 1'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 1/2'' X 1'' SCREW ONLY
| Diameter | 1/2" |
| Diameter in mm | 12.70mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 1" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 1/2" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZF120100SO
SKU: 453334
Product Code: SHXG8ZF120100SO
SKU: 453334
All Stores Availability:
392 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$2,216.41 Per 100
Ex Tax: $2,014.92
Box Quantity: 50Ex Tax: $2,014.92
Qty:
- OR -



.jpg)