SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 1/2'' X 3/4'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 1/2'' X 3/4'' SCREW ONLY
| Diameter | 1/2" |
| Diameter in mm | 12.70mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 3/4" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 1/2" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZF120075SO
SKU: 453330
Product Code: SHXG8ZF120075SO
SKU: 453330
All Stores Availability:
637 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,671.13 Per 100
Ex Tax: $1,519.21
Box Quantity: 50Ex Tax: $1,519.21
Qty:
- OR -



