SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 1/2'' X 6'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 1/2'' X 6'' SCREW ONLY
| Diameter | 1/2" |
| Diameter in mm | 12.70mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 6" |
| Material | Grade 5 |
| Thread | 1/2" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZF120600SO
SKU: SHXG8ZF120600SO
Product Code: SHXG8ZF120600SO
SKU: SHXG8ZF120600SO
All Stores Availability:
9 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$25,577.96 Per 100
Ex Tax: $23,252.69
Box Quantity: 25Ex Tax: $23,252.69
Qty:
- OR -



