SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 1/4'' X 5/8'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 1/4'' X 5/8'' SCREW ONLY
| Diameter | 1/4" |
| Diameter in mm | 6.35mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 5/8" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 1/4" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZF060063SO
SKU: 453038
Product Code: SHXG8ZF060063SO
SKU: 453038
All Stores Availability:
918 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$594.87 Per 100
Ex Tax: $540.79
Box Quantity: 100Ex Tax: $540.79
Qty:
- OR -



