SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 3/4'' X 2-1/4'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 3/4'' X 2-1/4'' SCREW ONLY
| Diameter | 3/4" |
| Diameter in mm | 19.05mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 2-1/4" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 3/4" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZF200225SO
SKU: 453550
Product Code: SHXG8ZF200225SO
SKU: 453550
All Stores Availability:
188 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$6,976.27 Per 100
Ex Tax: $6,342.06
Box Quantity: 25Ex Tax: $6,342.06
Qty:
- OR -



