SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 3/8'' X 5/8'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 3/8'' X 5/8'' SCREW ONLY
| Diameter | 3/8" |
| Diameter in mm | 9.53mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 5/8" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 3/8" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZF100063SO
SKU: 453174
Product Code: SHXG8ZF100063SO
SKU: 453174
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$1,218.40 Per 100
Ex Tax: $1,107.64
Box Quantity: 100Ex Tax: $1,107.64
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 100



