SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 5/8'' X 1'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 5/8'' X 1'' SCREW ONLY
| Diameter | 5/8" |
| Diameter in mm | 15.88mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 1" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 5/8" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZF160100SO
SKU: 453460
Product Code: SHXG8ZF160100SO
SKU: 453460
All Stores Availability:
318 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$2,773.54 Per 100
Ex Tax: $2,521.40
Box Quantity: 25Ex Tax: $2,521.40
Qty:
- OR -



