SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 7/16'' X 1'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 7/16'' X 1'' SCREW ONLY
| Diameter | 7/16" |
| Diameter in mm | 11.11mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 1" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 7/16" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZF110100SO
SKU: 453254
Product Code: SHXG8ZF110100SO
SKU: 453254
All Stores Availability:
604 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$2,149.98 Per 100
Ex Tax: $1,954.53
Box Quantity: 100Ex Tax: $1,954.53
Qty:
- OR -



