SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 9/16'' X 1-1/4'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNF 9/16'' X 1-1/4'' SCREW ONLY
| Diameter | 9/16" |
| Diameter in mm | 14.29mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 1-1/4" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 9/16" |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZF140125SO
SKU: 453398
Product Code: SHXG8ZF140125SO
SKU: 453398
All Stores Availability:
121 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$4,584.33 Per 100
Ex Tax: $4,167.57
Box Quantity: 25Ex Tax: $4,167.57
Qty:
- OR -



