SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNS 1'' - 14 TPI X 2'' SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD G8 ZINC UNS 1'' - 14 TPI X 2'' SCREW ONLY
| Diameter | 1" |
| Diameter in mm | 25.40mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Hex |
| Length | 2" |
| Material | Grade 8 |
| Thread | 1" |
| Thread pitch | 14tpi |
| Thread type | UNF |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXG8ZF25140200SO
SKU: 453690
Product Code: SHXG8ZF25140200SO
SKU: 453690
All Stores Availability:
7 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$16,298.30 Per 100
Ex Tax: $14,816.64
Box Quantity: 10Ex Tax: $14,816.64
Qty:
- OR -



