SET SCREW HEX HEAD NYLON M 3-0.50 X 16MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD NYLON M 3-0.50 X 16MM SCREW ONLY
| Diameter | 3mm |
| Diameter in mm | 3mm |
| Head | Hex |
| Length | 16mm |
| Material | Nylon |
| Quick find or apn | B933316A |
| Spec 1 | Din 933 / Nylon |
| Thread | M3 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXNYM030016SO
SKU: BS66PCM030016
Product Code: SHXNYM030016SO
SKU: BS66PCM030016
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$1,525.19 Per 100
Ex Tax: $1,386.54
Box Quantity: 100Ex Tax: $1,386.54
Qty:
- OR -



