SET SCREW HEX HEAD NYLON M 4-0.70 X 10MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD NYLON M 4-0.70 X 10MM SCREW ONLY
| Diameter | 4mm |
| Diameter in mm | 4mm |
| Head | Hex |
| Length | 10mm |
| Material | Nylon |
| Quick find or apn | B933410A |
| Spec 1 | Din 933 / Nylon |
| Thread | M4 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXNYM040010SO
SKU: BS66PCM040010
Product Code: SHXNYM040010SO
SKU: BS66PCM040010
All Stores Availability:
160 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,570.09 Per 100
Ex Tax: $1,427.35
Box Quantity: 100Ex Tax: $1,427.35
Qty:
- OR -



