SET SCREW HEX HEAD NYLON M 5-0.80 X 10MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD NYLON M 5-0.80 X 10MM SCREW ONLY
| Diameter | 5mm |
| Diameter in mm | 5mm |
| Head | Hex |
| Length | 10mm |
| Material | Nylon |
| Quick find or apn | B933510A |
| Spec 1 | Din 933 / Nylon |
| Thread | M5 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXNYM050010SO
SKU: BS66PCM050010
Product Code: SHXNYM050010SO
SKU: BS66PCM050010
All Stores Availability:
210 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,743.45 Per 100
Ex Tax: $1,584.95
Box Quantity: 100Ex Tax: $1,584.95
Qty:
- OR -



