SET SCREW HEX HEAD NYLON M 6-1.00 X 20MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD NYLON M 6-1.00 X 20MM SCREW ONLY
| Diameter | 6mm |
| Diameter in mm | 6mm |
| Head | Hex |
| Length | 20mm |
| Material | Nylon |
| Quick find or apn | B933620A |
| Spec 1 | Din 933 / Nylon |
| Thread | M6 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXNYM060020SO
SKU: BS66PCM060020
Product Code: SHXNYM060020SO
SKU: BS66PCM060020
All Stores Availability:
70 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$2,441.82 Per 100
Ex Tax: $2,219.84
Box Quantity: 100Ex Tax: $2,219.84
Qty:
- OR -



