SET SCREW HEX HEAD NYLON M 6-1.00 X 60MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD NYLON M 6-1.00 X 60MM SCREW ONLY
| Diameter | 6mm |
| Diameter in mm | 6mm |
| Head | Hex |
| Length | 60mm |
| Material | Nylon |
| Quick find or apn | B933660A |
| Spec 1 | Din 933 / Nylon |
| Thread | M6 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXNYM060060SO
SKU: BS66PCM060060
Product Code: SHXNYM060060SO
SKU: BS66PCM060060
All Stores Availability:
1049 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$4,186.50 Per 100
Ex Tax: $3,805.91
Box Quantity: 50Ex Tax: $3,805.91
Qty:
- OR -



