SET SCREW HEX HEAD NYLON M 8-1.25 X 16MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD NYLON M 8-1.25 X 16MM SCREW ONLY
| Diameter | 8mm |
| Diameter in mm | 8.00mm |
| Head | Hex |
| Length | 16mm |
| Material | Nylon |
| Quick find or apn | B933816A |
| Spec 1 | Din 933 / Nylon |
| Thread | M8 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXNYM080016SO
SKU: BS66PCM080016
Product Code: SHXNYM080016SO
SKU: BS66PCM080016
All Stores Availability:
273 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$4,535.66 Per 100
Ex Tax: $4,123.33
Box Quantity: 100Ex Tax: $4,123.33
Qty:
- OR -



