SET SCREW HEX HEAD NYLON M 8-1.25 X 20MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD NYLON M 8-1.25 X 20MM SCREW ONLY
| Diameter | 8mm |
| Diameter in mm | 8.00mm |
| Head | Hex |
| Length | 20mm |
| Material | Nylon |
| Quick find or apn | B933820A |
| Spec 1 | Din 933 / Nylon |
| Thread | M8 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXNYM080020SO
SKU: BS66PCM080020
Product Code: SHXNYM080020SO
SKU: BS66PCM080020
All Stores Availability:
29 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$4,883.64 Per 100
Ex Tax: $4,439.67
Box Quantity: 50Ex Tax: $4,439.67
Qty:
- OR -



