SET SCREW HEX HEAD NYLON M 8-1.25 X 70MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD NYLON M 8-1.25 X 70MM SCREW ONLY
| Diameter | 8mm |
| Diameter in mm | 8.00mm |
| Head | Hex |
| Length | 70mm |
| Material | Nylon |
| Quick find or apn | B933870A |
| Spec 1 | Din 933 / Nylon |
| Thread | M8 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXNYM080070SO
SKU: BS66PCM080070
Product Code: SHXNYM080070SO
SKU: BS66PCM080070
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$10,465.64 Per 100
Ex Tax: $9,514.22
Box Quantity: 25Ex Tax: $9,514.22
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 25



