SET SCREW HEX HEAD NYLON M10-1.50 X 70MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD NYLON M10-1.50 X 70MM SCREW ONLY
| Diameter | 10mm |
| Diameter in mm | 10mm |
| Head | Hex |
| Length | 70mm |
| Material | Nylon |
| Quick find or apn | B9331070A |
| Spec 1 | Din 933 / Nylon |
| Thread | M10 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXNYM100070SO
SKU: BS66PCM100070
Product Code: SHXNYM100070SO
SKU: BS66PCM100070
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$13,257.86 Per 100
Ex Tax: $12,052.60
Box Quantity: 25Ex Tax: $12,052.60
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 25



