SET SCREW HEX HEAD NYLON M12-1.75 X 100MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD NYLON M12-1.75 X 100MM SCREW ONLY
| Diameter | 12mm |
| Diameter in mm | 12mm |
| Head | Hex |
| Length | 100mm |
| Material | Nylon |
| Quick find or apn | B93312100A |
| Spec 1 | Din 933 / Nylon |
| Thread | M12 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXNYM120100SO
SKU: BS66PCM120100
Product Code: SHXNYM120100SO
SKU: BS66PCM120100
All Stores Availability:
20 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$29,652.19 Per 100
Ex Tax: $26,956.54
Box Quantity: 20Ex Tax: $26,956.54
Qty:
- OR -



