SET SCREW HEX HEAD NYLON M12-1.75 X 75MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD NYLON M12-1.75 X 75MM SCREW ONLY
| Diameter | 12mm |
| Diameter in mm | 12mm |
| Head | Hex |
| Length | 75mm |
| Material | Nylon |
| Quick find or apn | B9331275A |
| Spec 1 | Din 933 / Nylon |
| Thread | M12 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXNYM120075SO
SKU: BS66PCM120075
Product Code: SHXNYM120075SO
SKU: BS66PCM120075
All Stores Availability:
75 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$21,279.19 Per 100
Ex Tax: $19,344.72
Box Quantity: 20Ex Tax: $19,344.72
Qty:
- OR -


