SET SCREW HEX HEAD NYLON M12-1.75 X 90MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD NYLON M12-1.75 X 90MM SCREW ONLY
| Diameter | 12mm |
| Diameter in mm | 12mm |
| Head | Hex |
| Length | 90mm |
| Material | Nylon |
| Quick find or apn | B9331290A |
| Spec 1 | Din 933 / Nylon |
| Thread | M12 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXNYM120090SO
SKU: BS66PCM120090
Product Code: SHXNYM120090SO
SKU: BS66PCM120090
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$26,164.08 Per 100
Ex Tax: $23,785.53
Box Quantity: 20Ex Tax: $23,785.53
Qty:
- OR -


