SET SCREW HEX HEAD NYLON M16-2.00 X 45MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD NYLON M16-2.00 X 45MM SCREW ONLY
| Diameter | 16mm |
| Diameter in mm | 16mm |
| Head | Hex |
| Length | 45mm |
| Material | Nylon |
| Quick find or apn | B9331645A |
| Spec 1 | Din 933 / Nylon |
| Thread | M16 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXNYM160045SO
SKU: BS66PCM160045
Product Code: SHXNYM160045SO
SKU: BS66PCM160045
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$40,989.54 Per 100
Ex Tax: $37,263.22
Box Quantity: 5Ex Tax: $37,263.22
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 5


