SET SCREW HEX HEAD NYLON M20-2.50 X 60MM SCREW ONLY
SET SCREW HEX HEAD NYLON M20-2.50 X 60MM SCREW ONLY
| Diameter | 20mm |
| Diameter in mm | 20mm |
| Head | Hex |
| Length | 60mm |
| Material | Nylon |
| Quick find or apn | B9332060A |
| Spec 1 | Din 933 / Nylon |
| Thread | M20 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SHXNYM200060SO
SKU: BS66PCM200060
Product Code: SHXNYM200060SO
SKU: BS66PCM200060
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$60,176.12 Per 100
Ex Tax: $54,705.56
Box Quantity: 5Ex Tax: $54,705.56
Qty:
- OR -


