SOCKET BUTTON HEAD CLASS 10.9 ZINC PLATED M10 X 20MM
SOCKET BUTTON HEAD CLASS 10.9 ZINC PLATED M10 X 20MM
| Diameter | 10mm |
| Diameter in mm | 10mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Button |
| Length | 20mm |
| Material | Class 10.9 |
| Spec 1 | Iso 7380 / Class 10.9 |
| Thread | M10 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SBH10ZM100020
SKU: SB10ZCM100020
Product Code: SBH10ZM100020
SKU: SB10ZCM100020
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$892.52 Per 100
Ex Tax: $811.38
Box Quantity: 100Ex Tax: $811.38
Qty:
- OR -



