SOCKET BUTTON HEAD CLASS 10.9 ZINC PLATED M10 X 30MM
SOCKET BUTTON HEAD CLASS 10.9 ZINC PLATED M10 X 30MM
| Diameter | 10mm |
| Diameter in mm | 10mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Button |
| Length | 30mm |
| Material | Class 10.9 |
| Spec 1 | Iso 7380 / Class 10.9 |
| Thread | M10 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SBH10ZM100030
SKU: SB10ZCM100030
Product Code: SBH10ZM100030
SKU: SB10ZCM100030
All Stores Availability:
30 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,077.38 Per 100
Ex Tax: $979.44
Box Quantity: 100Ex Tax: $979.44
Qty:
- OR -



