SOCKET BUTTON HEAD CLASS 10.9 ZINC PLATED M6 X 10MM
SOCKET BUTTON HEAD CLASS 10.9 ZINC PLATED M6 X 10MM
| Diameter | 6mm |
| Diameter in mm | 6mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Button |
| Length | 10mm |
| Material | Class 10.9 |
| Spec 1 | Iso 7380 / Class 10.9 |
| Thread | M6 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SBH10ZM060010
SKU: SB10ZCM060010
Product Code: SBH10ZM060010
SKU: SB10ZCM060010
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$271.80 Per 100
Ex Tax: $247.09
Box Quantity: 100Ex Tax: $247.09
Qty:
- OR -



