SOCKET BUTTON HEAD CLASS 10.9 ZINC PLATED M8 X 35MM
SOCKET BUTTON HEAD CLASS 10.9 ZINC PLATED M8 X 35MM
| Diameter | 8mm |
| Diameter in mm | 8.00mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Button |
| Length | 35mm |
| Material | Class 10.9 |
| Spec 1 | Iso 7380 / Class 10.9 |
| Thread | M8 |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SBH10ZM080035
SKU: SB10ZCM080035
Product Code: SBH10ZM080035
SKU: SB10ZCM080035
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$669.08 Per 100
Ex Tax: $608.25
Box Quantity: 100Ex Tax: $608.25
Qty:
- OR -



