SOCKET FLAT HEAD ALLOY PLN UNC 3/8 X 3/4
SOCKET FLAT HEAD ALLOY PLN UNC 3/8 X 3/4
| Diameter | 3/8" |
| Diameter in mm | 9.53mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Flat |
| Length | 3/4" |
| Quick find or apn | Knc38/34 |
| Spec 1 | Ansi B18.3 / Astm F835 |
| Thread | 3/8" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SFHPC100075
SKU: 211209
Product Code: SFHPC100075
SKU: 211209
All Stores Availability:
397 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,524.50 Per 100
Ex Tax: $1,385.91
Box Quantity: 100Ex Tax: $1,385.91
Qty:
- OR -



