SOCKET HEAD CAP SCREW ALLOY ZINC UNC 3/4 X 1-1/4
SOCKET HEAD CAP SCREW ALLOY ZINC UNC 3/4 X 1-1/4
| Diameter | 3/4" |
| Diameter in mm | 19.05mm |
| Finish | Zinc Plated |
| Head | Cap |
| Length | 1-1/4" |
| Material | SS316 |
| Thread | 3/4" |
| Thread type | UNC |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SCHZC200125
SKU: 872459
Product Code: SCHZC200125
SKU: 872459
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$14,203.18 Per 100
Ex Tax: $12,911.98
Box Quantity: 25Ex Tax: $12,911.98
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 25



