SOCKET HEAD CAP SCREW PLN M10-1.50 X 90MM
SOCKET HEAD CAP SCREW PLN M10-1.50 X 90MM
| Diameter | 10mm |
| Diameter in mm | 10mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Cap |
| Length | 90mm |
| Material | Class 12.9 |
| Quick find or apn | Cm10/90 |
| Spec 1 | Din 912 / Class 12.9 |
| Thread | M10 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SCHPM100090
SKU: 532174
Product Code: SCHPM100090
SKU: 532174
All Stores Availability:
441 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$3,242.90 Per 100
Ex Tax: $2,948.09
Box Quantity: 50Ex Tax: $2,948.09
Qty:
- OR -



