SOCKET HEAD CAP SCREW SS316 M10-1.50 X 40MM
SOCKET HEAD CAP SCREW SS316 M10-1.50 X 40MM
| Diameter | 10mm |
| Diameter in mm | 10mm |
| Head | Cap |
| Length | 40mm |
| Material | SS316 Grade 10.9 |
| Quick find or apn | 4762A410040109 |
| Spec 1 | Iso 4762 / Bumax 109 |
| Thread | M10 |
| Thread pitch | 1.5mm |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SCH10S6100040
SKU: SHB9PCM100040
Product Code: SCH10S6100040
SKU: SHB9PCM100040
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$47,748.27 Per 100
Ex Tax: $43,407.52
Box Quantity: 1Ex Tax: $43,407.52
Qty:
- OR -
This product has a minimum quantity of 50


