SOCKET HEAD CAP SCREW SS316 M16-2.00 X 35MM
SOCKET HEAD CAP SCREW SS316 M16-2.00 X 35MM
| Diameter | 16mm |
| Diameter in mm | 16mm |
| Head | Cap |
| Length | 35mm |
| Material | SS316 Grade 10.9 |
| Quick find or apn | 4762A416035109 |
| Spec 1 | Iso 4762 / Bumax 109 |
| Thread | M16 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SCH10S6160035
SKU: SHB9PCM160035
Product Code: SCH10S6160035
SKU: SHB9PCM160035
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$211,792.45 Per 100
Ex Tax: $192,538.59
Box Quantity: 1Ex Tax: $192,538.59
Qty:
- OR -


