SOCKET HEAD CAP SCREW SS316 M6-1.00 X 12MM
SOCKET HEAD CAP SCREW SS316 M6-1.00 X 12MM
| Diameter | 6mm |
| Diameter in mm | 6mm |
| Head | Cap |
| Length | 12mm |
| Material | SS316 Grade 8.8 |
| Quick find or apn | 4762A40601288 |
| Spec 1 | Iso 4762 / Bumax 88 |
| Thread | M6 |
| Thread pitch | 1mm |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SCH88S6060012
SKU: SHB8PCM060012
Product Code: SCH88S6060012
SKU: SHB8PCM060012
All Stores Availability:
This is a non stocked item. Please contact us for more information regarding approximate delivery times.
Price:
$6,153.64 Per 100
Ex Tax: $5,594.22
Box Quantity: 1Ex Tax: $5,594.22
Qty:
- OR -


