SOCKET SCREW FLAT HEAD PLN M10-1.50 X 16MM
SOCKET SCREW FLAT HEAD PLN M10-1.50 X 16MM
| Diameter | 10mm |
| Diameter in mm | 10mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Flat |
| Length | 16mm |
| Material | Class 12.9 |
| Quick find or apn | Km10/16 |
| Spec 1 | Din 7991 / Class 012.9 |
| Thread | M10 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SFHPM100016
SKU: 534146
Product Code: SFHPM100016
SKU: 534146
All Stores Availability:
333 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,032.72 Per 100
Ex Tax: $938.84
Box Quantity: 100Ex Tax: $938.84
Qty:
- OR -



