SOCKET SCREW FLAT HEAD PLN M10-1.50 X 45MM
SOCKET SCREW FLAT HEAD PLN M10-1.50 X 45MM
| Diameter | 10mm |
| Diameter in mm | 10mm |
| Finish | Black Oxide |
| Head | Flat |
| Length | 45mm |
| Material | Class 12.9 |
| Quick find or apn | Km10/45 |
| Spec 1 | Din 7991 / Class 012.9 |
| Thread | M10 |
| Thread pitch | |
| Thread type | Metric |
Brand: BRANDS MAY VARY
Product Code: SFHPM100045
SKU: 534158
Product Code: SFHPM100045
SKU: 534158
All Stores Availability:
810 In Stock. Click for branch-specific stock levels.
Price:
$1,878.14 Per 100
Ex Tax: $1,707.40
Box Quantity: 100Ex Tax: $1,707.40
Qty:
- OR -



